ARMYTRAINING.SKDajte mi trochu vášho času a ja vám ukážem, ako spojiť vedomosti a zážitok v jednom.

 

Čas sa dá naozaj využiť rôzne. Dnes je skutočne čas jednou z cenných vecí, ktoré často nemáme. Preto i keď si hovorím, že niekedy si na to, čo chcem, nájdem čas neskôr, spravidla si na to nenájdem čas nikdy. A potom spomínam, že keď som mohol a bola príležitosť, tak som to nevyužil…

Aj Vy to poznáte?

Práve preto si vždy poviem teraz alebo nikdy. Lebo keď teraz nemám na to čas, tak ho nebudem mať ani na budúce. Ale je jasné, že keď sa na niečo dám nahovoriť, musí to stáť za to!

Čo Vám teda stojí za to? Za trochu Vášho času?

Pre mňa najlepšie strávený čas je, ak za to niečo získam, povedzme nejaké vedomosti alebo zručnosti, ktoré môžem využívať aj neskôr. A samozrejme milujem dobrú náladu, prijemných ľudí a zážitky s nimi.

 

V armáde, kde som dlhé roky slúžil, bolo kopec problémov a nepríjemných povinností, šikanovanie, zbytočnosti a pod. Ale viete čo tam ešte bolo? Výcvik, ktorý ak sa dobre nastavil, bol inšpirujúci, zábavný a plný dobrých zážitkov medzi nami chlapmi… 😀

Dlhé roky som bol inštruktorom a organizoval som takýto výcvik, kde za krátky čas, ktorý bol k dispozícii sa vojaci vzdelávali a zažili kus dobrodružstva alebo akcie.  Som v tom naozaj dobrý. Ak nemáte čas a len ak chcete, rád Vám sprostredkujem takéto zábavné zážitkové alebo adrenalínové vzdelávanie. 

  Ak to chcete…   

Čo pre Vás dokážeme urobiť?

 1. Zbavíme Vás obavy – nemusíte sa stresovať a rozmýšľať, či sa stihnete niečo naučiť a aj zabaviť alebo zažiť. Určite sa naučíte pár dobrých zručností a zabavíte sa.
 2. Naučíme Vás to – nemusíte sa trápiť s teóriou alebo pochopením problematiky. Aj menej zruční sa s nami dokážu naučiť a urobiť všetko tak, aby nakoniec boli sami so sebou spojní.
 3. Poskytneme Vám rady, typy a triky – nemusíte zháňať informácie z druhej ruky čo a ako. My Vám na zážitku aj poradíme, aj ukážeme čo Vás bude zaujímať.

 

Čo s nami môžete absolvovať, aby ste sa niečo naučili a zabavili?

 1. Ako prežiť 24 hodín v lese je zážitok v lese s doprovodom inštruktora, ktorý Vás naučí jednoduché a základné techniky ako prežiť 24 hodín v lese pohodlne a bez strachu zo zvierat, ako si zohnať stravu, vodu, založiť oheň bez zápaliek a pod. To všetko za cenu 80 € s DPH.

 

 1. Akčná streľba 3 hodiny s inštruktorom (zbrane a náboje zabezpečí školiteľ) je zážitok na strelnici, kde s Vami inštruktor absolvuje základný a zjednodušený výcvik streľby z rôznych typov zbraní od pištole, brokovnice, samopalu a mini odstreľovačky. Pochopíte, že streľbu zvládne naozaj každý a zabavíte sa pri streľbe z pohybu ako Vaši hrdinovia v akčných filmoch… 😀  To všetko za cenu 70 € s DPH.

 

Čo zahŕňa cena zážitku?

 1. Výučbu a certifikovaný lektorský zbor,
 2. výcvikový a spotrebný materiál na zabezpečenie prednášok,
 3. prenájom výcvikových priestorov,
 4. pripoistenie na úraz s trvalými následkami,
 5. zdravotné zabezpečenie,
 6. certifikát o absolvovaní.

Keďže preferujeme individuálny prístup, maximálny počet účastníkov v zážitku je 8 osôb. Kvôli veľkému dopytu je čakanie na zaradenie do zážitku minimálne 1 mesiac. Preto Vás prosíme, aby ste sa do zážitku nahlásili v dostatočnom predstihu.

 

 

POTREBUJETE  LEN RADU?

Ak si prajete len pomoc pri získavaní zručnosti v prežití v lese alebo streľbe, niekoho s kým sa chcete poradiť, rád Vám pomôžem. Poskytneme konzultáciu zdarma alebo radu na Vaše otázky.

Ak máte záujem o niektorý zo  zážitkov, veľmi rád Vám poskytnem bližšie informácie alebo odpoviem na otázky, ktoré môžete uviesť v kontaktnom formulári. V prípade, že ste rozhodnutý niektorý zo zážitkov zakúpiť, objednajte si ho cez objednávkový formulár.

Odpoviem Vám najneskôr do 24 hodín, nakoľko som často na výcviku v teréne, kde bohužiaľ nemám prístup k internetu.

Ako začať?

 1. krok: vyplňte objednávkový formulár, kvôli vystaveniu faktúry.
 2. krok: čakajte, do 24 hodín sa Vám ozveme a zašleme potrebné info s faktúrou za kurz.
 3. krok: začína naša spolupráca pri získavaní Vašich nových poznatkov.

.OBJEDNAŤ ZÁŽITOK

 

Nenechajte nič na náhodu, lebo nikdy neviete, kedy to budete v živote potrebovať. Kontaktujte ma a využite možnosť poradiť sa a získať návody, rady, typy z mojich osobných skúseností, ktoré Vám ponúkam.

Ak máte otázky ohľadom spolupráce a realizácie kurzov alebo zážitkov našou spoločnosťou alebo nie ste si niečím istý,  pozrite si sekciu časté otázky.