ARMYTRAINING.SKE-BOOK

Kniha o tom, ako robiť veci v prírode tak, aby sa Ti vždy podarili a bolo to navyše aj zábavné...

Ako robiť veci v prírode tak, aby sa vám vždy podarili? Ako nezlyhať v tých najdôležitejších chvíľach, kedy ide skutočne o život? Ako sa naučiť rozvahe a nepokaziť všetko hneď na začiatku? Pomocou jednoduchých a praktických foto návodov si priblížite jednotlivé praktické činnosti z oblasti prežitia alebo pobytu v prírode.

 


„Čo počujem, to zabudnem. Čo vidím, to si zapamätám. Čo vyskúšam, tomu rozumiem.“ Kung Fu Tzu


Táto kniha si nekladie za cieľ naučiť vás prvky prežitia v ich komplexnej forme, ale len zľahčenou a praktickou formou v podobe obrazových foto návodov vás naučiť alebo vám pripomenúť niektoré jednoduché činnosti ako si svoj pobyt v lese užiť a spríjemniť.

Jedná sa o prvú časť foto návodov rôznych činností zozbieraných z letných kurzov prežitia.

V ďalšej časti sa budeme venovať foto návodom zo zimných kurzov prežitia. Zároveň vás v našom e-booku okrem 20-tich foto návodov čakajú aj príbehy inštruktorov, ktoré zažili práve počas pôsobenia v Ozbrojených silách SR a ktoré ich posunuli tam, kde sú teraz.

Nechajte sa teda inšpirovať a nezaspite na vavrínoch, lebo nikto nevie kedy a čo…

 
Cena e-booku je 4,99 € s DPH.

Knihu zasielame len v elektronickej podobe.

Po objednaní knihy Vám príde faktúra, ktorú musíte uhradiť bankovým prevodom na náš účet. Ako VS (variabilný symbol) uveďte číslo faktúry. Po uhradení faktúry Vám kniha bude zaslaná na Váš mail v elektronickej podobe.