ARMYTRAINING.SKKurzy prežitia

 

KURZY PREŽITIApage_kurz-prezitia

Trojdňový letný kurz prežitia

Bojíte sa sami v lese? Nemáte dobrý orientačný zmysel a zablúdite? Vedeli by ste si nájsť stravu, získať vodu, bezpečne prespať? Ukážeme Vám, ako sa v lese pohodlne vyspíte, bezpečne najete, zahrejete sa a s prehľadom dokážete prežiť 30 dní, bez akéhokoľvek zabezpečenia. Za tri dni kurzu sa naučíte množstvo vedomosti a zručností ako zakladať oheň bez zápaliek, ako si vybudovať prístrešok, ako sa správne orientovať bez technických hodiniek, buzoly alebo navigácie. Budete si variť stravu z rôznych typov surovín a byliniek, ktoré sami vyhľadáte a upravíte k vareniu. Dozviete sa o improvizovanej prvej pomoci a množstve ďalších zaujímavých veci, ktoré je nutné vyriešiť počas krízovej situácie v prírode v súvislosti s prežitím.

OBJEDNAŤ KURZ VIAC INFORMÁCII
CENA: 150 € s DPH

Trojdňový zimný kurz prežitia

Nemáte radi zimu? Desí vás predstava, že môžete umrznúť? Že si nebudete vedieť v zime pomôcť? Náš Zimný kurz prežitia Vám dokáže, že všetko môže byť inak. Za tri dni kurzu sa naučíte množstvo vedomostí a zručností ako zakladať oheň bez zápaliek, ako si vybudovať prístrešok, ako sa správne orientovať bez technických hodiniek, buzoly alebo navigácie to všetko v zimnom prostredí. Budete sa venovať loveniu a úprave či vareniu mäsa. Naučíte sa spracovať získané mäso, masť alebo kožu pre vlastnú potrebu. Dozviete sa o orientácii za sťažených zimných podmienok a množstve ďalších zaujímavých vecí, ktoré je nutné vyriešiť počas krízovej situácie v prírode v súvislosti s prežitím v zime.

OBJEDNAŤ KURZ VIAC INFORMÁCII
CENA: 180 € s DPH

Trojdňový kurz prežitia advanced

Vedeli by ste si v prírode upiecť chleba? Vyrobiť zbraň alebo nejakú keramiku? Vybudovať pec na odlievanie železa? Náš Kurz prežitia advanced je teda pre vás dobrou školou aby ste to zvládli. Na kurze Vám ukážeme ako jednoducho a pohodlne s málom získať čo najviac. Rôzne spôsoby prípravy stravy, pečenie chleba a jeho skladovanie Vás presvedčia, že dlhodobo prežiť v lese nie je nič ťažké. Naučíte sa spracovať hlinu a vyrábať z nej keramiku, využívať rôzne typy ohnísk pre vaše potreby, vyrábať zbrane a používať ich. Dozviete sa aj o množstve ďalších iných zaujímavých veci, ktoré je nutné vyriešiť počas krízovej situácie v prírode v súvislosti s prežitím. Je nadstavbovým kurzom pre kurz letného a zimného prežitia. Všetky techniky a zručnosti k základnému prežitiu jednotlivca sa opakujú za sťažených situácií a následne sa zdokonaľujú.

OBJEDNAŤ KURZ VIAC INFORMÁCII
CENA: 180 € s DPH

 

Trojdňový kurz prežitia extrém

Len TY a par zápaliek. Tak ukáž čo vieš! Veríte si? Mate to nacvičené? Náš Kurz prežitia extrém je fyzicky a psychicky náročný tréning na tvoju silu, odolnosť a vôľu. Zbalíme ti pár vecí do tvojej výbavy a Ty musíš prekonať všetky prekážky a nástrahy. Kurz je zameraný na preskúšanie z oblasti prežitia v prírode. Je zároveň zameraný na stredoeurópske podmienky, tak aby si všetci účastníci mohli ihneď všetko realizovať priamo na mieste. Kurz sa realizuje za akéhokoľvek počasia.

OBJEDNAŤ KURZ VIAC INFORMÁCII
CENA: 250 € s DPH

Trojdňový kurz prežitia v meste

Nutnosť Vám ľahko dokáže, že niekedy žiť v meste je čistý boj o prežitie… Prežili by ste v meste bez finančných prostriedkov? Ako by ste získali tie správne informácie? Je bezpečné spať pod mostom? Prežili by ste v meste bez finančných prostriedkov? Ako by ste získali tie správne informácie? Je bezpečné spať pod mostom? Prežitie v mestskej aglomerácii vyžadujú rôzne postupy a špecifický pohľad. Z tohto dôvodu sme pre vás pripravili kurz prežitia v meste. Jeho cieľom je naučiť účastníkov kurzu metódy a spôsoby riešenia všetkých krízových situácií v súlade s danou problematikou. Zabezpečenie si stravy bez finančných prostriedkov, vyhľadanie a vybudovanie si úkrytu, aplikovanie prvkov osobnej bezpečnosti, únik pred prenasledovaním, riešenie rôznych sebaobranných situácií, prístup k informačným prostriedkom… Toto sú len niektoré oblasti, ktorým sa budete na kurze venovať. Kurz sa skladá z dvoch častí, pričom v prvej sa budú účastníci učiť všetky potrebné zručnosti pod dohľadom inštruktorov a v druhej časti kurzu tieto vedomosti a zručnosti budú aplikovať na reálnom prežití v neznámom, stredne veľkom meste.

OBJEDNAŤ KURZ VIAC INFORMÁCII
CENA: 250 € s DPH

 

Jednodňový letný kurz prežitia

Máte pocit že by ste v prírode dlho neprežili? Chcete si to len nezáväzne skúsiť? Náš jednodňový letný kurz prežitia Vám umožní skúsiť si prežiť v lese, vyskúšať si všetky potrebné základné zručnosti ako založiť oheň, nájsť si stravu, upraviť vodu pre použitie, postaviť si vlastný prístrešok.

OBJEDNAŤ KURZ VIAC INFORMÁCII
CENA: 80 € s DPH

Jednodňový zimný kurz prežitia

Ako sa správať v lese v zime? Ako prežiť v snehu a vydržať mráz? Náš jednodňový zimný kurz prežitia v lese Vám ukáže, ako je to jednoduché. Naučí Vás všetky základné zručnosti, ktoré by ste mali vedieť, aby ste sa prestali báť ak sa v zimnej prírode dostanete do problémov.

OBJEDNAŤ KURZ VIAC INFORMÁCII
CENA: 80 € s DPH