ARMYTRAINING.SKTrojdňový letný kurz prežitia

Vyskúšajte si, že ste schopný prežiť v prírode!

Bojíte sa sami v lese? Nemáte dobrý orientačný zmysel a zablúdite? Vedeli by ste si nájsť stravu, získať vodu, bezpečne prespať?

Náš Letný kurz prežitia dáva odpovede na všetky tieto otázky. Ukážeme Vám, ako sa v lese pohodlne vyspíte, bezpečne najete, zahrejete sa a s prehľadom dokážete prežiť 30 dní, bez akéhokoľvek zabezpečenia. Za tri dni kurzu sa naučíte množstvo vedomosti a zručností ako zakladať oheň bez zápaliek, ako si vybudovať prístrešok, ako sa správne orientovať bez technických hodiniek, buzoly alebo navigácie. Budete si variť stravu z rôznych typov surovín a byliniek, ktoré sami vyhľadáte a upravíte k vareniu. Dozviete sa o improvizovanej prvej pomoci a množstve ďalších zaujímavých veci, ktoré je nutné vyriešiť počas krízovej situácie v prírode v súvislosti s prežitím.

  • letny_01
  • letny_02
  • letny_03

Kurz je veľmi žiadaný a realizujeme ho maximálne len raz mesačne počas 5-tich letných mesiacov. Keďže preferujeme individuálny prístup, maximálny počet účastníkov v kurze je 8 osôb. Kvôli veľkému dopytu je čakanie na zaradenie do kurzu minimálne 2 mesiace. Preto Vás prosíme, aby ste sa do kurzu nahlásili v dostatočnom predstihu.
Kurz je zameraný na odbornosť a nie na získavanie fyzickej kondície. Z tohto dôvodu sa väčšina času venuje tréningu zručností a získavaniu vedomostí a nie dlhým pochodom alebo náročným fyzickým výstupom. Je zároveň zameraný na stredoeurópske podmienky, tak aby si všetci účastníci mohli ihneď všetko vyskúšať priamo na mieste. Kurz sa realizuje za akéhokoľvek počasia.

Inštruktori s viac ako 15 ročnou praxou z výcviku prežitia Vás v ňom naučia základné jednoduché princípy, techniky a zručnosti, ktoré fungujú a sú účinné za každého počasia.

Kurz začína spravidla v piatok okolo 11-12 hodiny, končí po splnení prednášok v nedeľu o cca. 14 hodine. Celý priebeh kurzu sa realizuje v prírode bez prestávok. Na kurz je nutné so sebou doniesť oblečenie a niektoré pomôcky kvôli bezpečnosti a ochrane zdravia podľa vopred zaslaného dokumentu (bude zaslaný po prihlásení na kurz a na daný termín realizácie). V prípade, že nemáte niektoré pomôcky je možnosť si ich zapožičať od nás za malý poplatok. Zapožičanie komplet výbavy na kurz stojí 40 € s DPH.

Ak máte otázky ohľadom spolupráce a realizácie kurzov našou spoločnosťou alebo nie ste si niečím istý,  pozrite si sekciu časté otázky.

Cena kurzu zahrňuje:

• Výučbu a lektorský zbor,
• stravovanie počas kurzu v súlade s učebným plánom a rozvrhom výcviku,
• výcvikový a spotrebný materiál na zabezpečenie prednášok,
• prenájom výcvikových priestorov,
• pripoistenie na úraz s trvalými následkami,
• zdravotné zabezpečenie,
• certifikát o absolvovaní.

 

Cena kurzu letného prežitia je 150 € s DPH na osobu

 

OBJEDNAŤ KURZ

« 1 z 4 »