ARMYTRAINING.SKObjednávka

100 x lepšie ako o tom čítať alebo počuť, je vyskúšať si to!

Čo získate?

  1. Profesionálne zručnosti a vedomosti.
  2. Zodpovedný prístup.
  3. Odborné poradenstvo.
  4. Úžasné zážitky a nové priateľstvá.

Ako postupovať?

  1. krok vyplňte objednávkový formulár potrebný na vystavenie faktúry.
  2. krok čakajte, do 24 hodín sa vám ozveme a zašleme potrebné info s faktúrou za kurzovné.
  3. krok keď príde vaša platba na náš účet, začína naša spolupráca pri získavaní vašich nových poznatkov. 

 

Naši spokojný zákazníci:

brano-k Už tretí krát som sa zúčastnil kurzu akčná streľba, čiže streleckého kurzu, a určite nie posledný krát. Je to stále lepšie a lepšie. Pribúdajú nové a zaujímavé veci. A je to skutočne akčná streľba, pretože nikdy by som nepovedal, že po prvom kurze streľby budem mať svalovku na zadku. Ďakujem za tento zážitok inštruktorom, ktorí na ňom majú zásluhu. Stálo to za to.

-Braňo K., účastník zážitku Akčná streľba

 

Ahoj, ďakujem za skvelý kurz, som vášnivý turista a kurz topografie som chcel absolvovať z dôvodu zlepšenia orientácie v teréne. Kurzom som získal úplne iný pohľad na terén, ale hlavne čítanie z mapy. Nemal som predstavu, koľko informácii sa znej dá vyčítať /presné plánovanie trasy, čas potrebný pre výstup, prevencia odbočenia z trasy alebo presun „mojou skratkou“ cez 2m vysoký porast a veľa ďalších potrebných informácií/. Ďakujem Ti za tvoj čas a prístup. Kurz budem iste odporúčať ďalej… parada!

-Ferino, účastník kurzu topografie

Čau Paťo,
Veľká vďaka za kurz. Jeho skutočná hodnota, mne a všetkým ostatným docvakla až po príchode domov a bezprostrednom porovnaní s civilizáciou. Tak, ako som mal obavy, či a ako zvládnem pobyt v prírode v nekomfortných podmienkach a hlavne v daždi, tak ma teší, že sme to všetci s výdatnou pomocou vás inštruktorov zvládli. Verím, že to nebol posledný náš spoločný kurz a niekedy v budúcnosti nám pomôžete posunúť level zas o kúsok ďalej.
Pozdravuj aj Miša a Do prežitia!

-Braňo, účastník kurzu prežitia advanced