ARMYTRAINING.SKOdborné kurzy

 

ODBORNÉ KURZYheader_odbornost

Trojdňový kurz osobnej bezpečnosti

Strach a obavy Vám nikdy nepomôžu! Byť pripravený je lepšie a efektívnejšie…Nie je Vám ľahostajná vaša bezpečnosť počas každodenného života? Chcete si ochrániť vlastné súkromie? Prevencia a správny prístup vám iste pomôže! Kurz sa zaoberá sa vlastnou ochranou, prevenciou a opatreniami pre vyriešenie situácii spojených s ohrozením vlastnej osoby alebo majetku. Od základov vás kurz naučí správne jednanie a rozhodovanie, vyhodnotenie situácie v zložitých a nátlakových situáciách voči osobám alebo zvieratám. Poukáže na právne normy zaoberajúce sa touto oblasťou v rámci vlastného ohrozenia alebo napadnutia. Vyskúšate si všetky typy možných situácii vychádzajúcich z reality. Tento kurz nie je zameraný na ochranu iných osôb ako ochranca alebo bodyguard.

OBJEDNAŤ KURZ VIAC INFORMÁCII
CENA: 299 € s DPH

 

 

Trojdňový kurz odolávania nátlaku a násiliu

Aj keď je situácia beznádejná bojujte, bojujte, bojujte, len tak sa možno stane zázrak! Kurz je zameraný na získanie základných vedomostí a zručností v oblasti nátlakových techník, vyjednávania a vypočúvania. Inštruktori s dlhoročnou praxou postupne predstavujú problematiku mobingu, jemného a stredného psychického nátlaku, fyzického útoku s cieľom pripraviť účastníka kurzu na ich pôsobenie na psychiku a ich bezproblémové zvládnutie. Zároveň učia jednoduché a účinné formy obrany, odvrátenia hrozieb a efektívnu komunikáciu na zvládnutie vysoko stresovej situácie.

OBJEDNAŤ KURZ VIAC INFORMÁCII
CENA: 300 € s DPH

Jednodňový kurz orientácie v prírode – základné zručnosti

Máte pocit, že sa v mapách nevyznáte? Že vy a mapa si nerozumiete? Nato je ľahká pomoc! Ukážeme Vám, že to nie je nič zložité a zvládnete to aj vy. A bez akýchkoľvek stresov či námahy. Kurz je určený pre všetkých, ktorí sa chcú naučiť pracovať s mapou a vedieť sa orientovať za každého počasia v akomkoľvek teréne.

OBJEDNAŤ KURZ VIAC INFORMÁCII
CENA: 70 € s DPH

 

Jednodňový kurz orientácie v prírode – nadstavbové zručnosti

Nato je ľahká pomoc! Ukážeme Vám, že to nie je nič zložité a zvládnete to aj Vy. Vyskúšate si a naučíte sa všetko potrebné, aby ste to dokázali bez zbytočnosti obsiahlej teórie. Kurz je určený pre všetkých, ktorí sa chcú zdokonaliť v orientácii v prírode a vedieť sa orientovať za každého počasia v akomkoľvek teréne. Orientácia bez mapy a buzoly, iba podľa Slnka alebo iných prírodných úkazov sú samozrejmosťou.

OBJEDNAŤ KURZ VIAC INFORMÁCII
CENA: 70 € s DPH

Kurz orientácie v prírode za sťažených podmienok a v noci

Ako sa orientovať za tmy alebo počas hmly? Čo robiť a na čo sa sústrediť? Nič zložité! Stačí dodržiavať pár základných princípov a Vaša orientácia bude bez akýchkoľvek nemilých prekvapení. Kurz je určený pre všetkých, ktorí sa chcú naučiť a overiť si svoje orientačné schopnosti za sťažených podmienok. Nočná orientácia síce nie je jednoduchá, ale ukážeme Vám, ako na to. POZOR, kurz sa realizuje počas noci!

OBJEDNAŤ KURZ VIAC INFORMÁCII
CENA: 90 € s DPH

Komplexný video kurz – Praktická orientácia v prírode

Máte pocit, že sa stratíte aj v mestskom parku? Neviete sa orientovať v teréne bez mapy a buzoly? Poznáte mapu a buzolu, ale neviete ju efektívne používať? Aj by ste sa to chceli naučiť, ale neviete kedy? Nemáte čas prísť k nám na kurz a naučiť sa to? Rozhodli sme sa vám ponúknuť pohodlné riešenie v podobe video kurzu PRAKTICKÁ ORIENTÁCIA V PRÍRODE.

OBJEDNAŤ KURZ VIAC INFORMÁCII
CENA: 139 € s DPH