ARMYTRAINING.SKREFERENCIE

Prečítajte si, čo nám napísali naši klienti po absolvovaní našich kurzov...

 

brano-k Už tretí krát som sa zúčastnil kurzu akčná streľba, čiže streleckého kurzu, a určite nie posledný krát. Je to stále lepšie a lepšie. Pribúdajú nové a zaujímavé veci. A je to skutočne akčná streľba, pretože nikdy by som nepovedal, že po prvom kurze streľby budem mať svalovku na zadku. Ďakujem za tento zážitok inštruktorom, ktorí na ňom majú zásluhu. Stálo to za to.

-Braňo K., účastník zážitku Akčná streľba


Ahoj Patrik.
Po prvom vzhliadnutí všetkých videí som sa rozhodol zaobstarať si potrebné a odporúčané vybavenie, aby som si mohol aj sám názorne skúšať súbežne s ukážkami aj vlastné zručnosti a teda aplikovať to, čo v každom videu vysvetľuješ, aj vlastnoručne. Až na kozmetické nedostatky ako zaradenie prvého bunusového videa na úvod kurzu alebo upozornenie aby sa video púšťalo na rozlíšení 1080p HD je to dobré dielko.
Ako neprofesionál a ako obyčajný účastník video kurzu musím ohodnotiť celý video kurz ako veľmi dobre spracovanú sústavu inštruktážnych videí, a teda pekné dielo. Je veľmi dobre tematický rozdelené, jednotlivé časti na seba pekne a logicky nadväzujú, krok po kroku sú pekne znázornené všetky postupy. Jednoducho povedané, celý kurz je až blbuvzdorný, všetko podstatné je veľmi dobre názorne ukázané a vysvetlené. Vhodné aj pre mladších účastníkov kurzu, alebo priam ako učebná pomôcka pri výuke geografie na gymnáziách.

Máš moje poďakovanie a uznanie Patrik, veľmi sa mi to páčilo. Mal by som záujem o takýto kurz Praktickej topografie aj v „tvrdom“ prevedení na CD.

– Rastislav Z., účastník video kurzu


Ahoj, ďakujem za skvelý kurz, som vášnivý turista a kurz topografie som chcel absolvovať z dôvodu zlepšenia orientácie v teréne. Kurzom som získal úplne iný pohľad na terén, ale hlavne čítanie z mapy. Nemal som predstavu, koľko informácii sa znej dá vyčítať /presné plánovanie trasy, čas potrebný pre výstup, prevencia odbočenia z trasy alebo presun „mojou skratkou“ cez 2m vysoký porast a veľa ďalších potrebných informácií/. Ďakujem Ti za tvoj čas a prístup. Kurz budem iste odporúčať ďalej… parada!
-Ferino, účastník kurzu topografie


Dobrý deň Patrik,
chcela by som sa Vám ešte raz touto cestou poďakovať za skutočne perfektné strávenie zážitku Akčná streľba – aj za možnosť sprostredkovania tohto zážitku aj Andrejovi juniorovi. Celý priebeh výuky a veľmi poučné rady od Vás sme rozoberali ešte celý večer. Skutočne sme prežili s vami veľmi prínosné aj keď upršané chvíle!
Ďakujeme!
Zdenka

Kurz prežitia bol určite jeden z našich najlepších teambuildingov vôbec. Kolegovia, ktorí sa pôvodne rozhodovali, či ísť/ne ísť boli takisto nadšení (dokonca aj ďakovali, že som ich prehovorila 🙂 ). Skvelý dôkaz toho, že keď človek aspoň nachvíľu vystúpi zo svojej zóny komfortu, začnú sa diať zaujímavé veci. Ani neviem, ako nám ten deň s vami ubehol! Ďakujem ešte raz za skvelú organizáciu, aj trpezlivú komunikáciu pred kurzom 🙂 )
Miroslava Badinska | Operations Manager at INNOVATRICS

Ahoj chalani, tak domov som prišiel za dve hodiny, ale unavený po kvalitnom zážitku. Už sa teším na ďalší zážitok s vami. Ďakujem veľmi pekne za zážitok. Bolo super.
Jozef Vojtek

Čau Paťo,
Veľká vďaka za kurz. Jeho skutočná hodnota, mne a všetkým ostatným docvakla až po príchode domov a bezprostrednom porovnaní s civilizáciou. Tak, ako som mal obavy, či a ako zvládnem pobyt v prírode v nekomfortných podmienkach a hlavne v daždi, tak ma teší, že sme to všetci s výdatnou pomocou vás inštruktorov zvládli. Verím, že to nebol posledný náš spoločný kurz a niekedy v budúcnosti nám pomôžete posunúť level zas o kúsok ďalej.
Pozdravuj aj Miša a Do prežitia!
Braňo

Vďaka za fotky Paťo a rovnako ešte raz vďaka za veeeeľmi prínosný a poučný čas strávený na kurze. Zase sme si všetci posunuli hranice 😉 Teším sa niekedy nabudúce !
Andrej Gursky

Dobrý deň pán Žitnik
V minulosti som absolvoval u Vás po dva krát kurzy zajatia i prežitia v rokoch 2005 a 2007. Boli organizovane pre novinárov. Hlavne kurz prežitia bol pre mňa nesmierne dôležitý a preto som ho absolvoval dva krát. Po niekoľko rokov som pripravoval fotograficky dokument o indiánskych etnických skupinách v juhoamerickej Kolumbii a Venezuele. Väčšina prace prebiehala v dažďovej džungli, alebo vysokých Andách , v zóne, v ktorej operuje známa guerillova skupina FARC, drogové skupiny a polovojenská jednotka Paramilitares, kde sú únosy, prepadnutia a zajatie na dobu neurčitú na bežnom poriadku. Pracoval a pracujem sám a tak mi v „neistých“ chvíľach ostávali jediným spoločníkom Vaše rady a filozofia, ktorú ste do nás vštepil. Jediný konflikt (na šťastie), bol zatiaľ zadržanie kolumbijskou armádou. Chcel som sa Vám moc poďakovať, pretože mi Vaše skúsenosti boli a samozrejme sú, mnoho krát jedinou istotou.
Ďakujem Vám

Naše služby využívajú alebo využili: