ARMYTRAINING.SKStrelecké kurzy

 

STRELECKÉ KURZYheader_strelba

Šesťhodinový kurz prvý výstrel

Uvažujete nad kúpou strelnej zbrane?? Krátkej alebo dlhej?? Chcete si vyskúšať streľbu a naučiť sa používať strelnú zbraň?? Ak ste si odpovedali na predošlé otázky „áno“, tak neváhajte a skúste to s nami. Ponúkame Vám možnosť vyskúšať si streľbu z rôznych typov zbraní (pištoľ/ samopal/ puška/ brokovnica) a pod dohľadom skúsených inštruktorov Vám pomôžeme pri výbere zbrane a doplnkovej výbavy. Naučíme Vás základnú a bezpečnú manipuláciu so zbraňou, prevedieme Vás prvými krokmi pri Vašom „prvom“ výstrele, spoznáte konštrukciu zbrane, zásady údržby zbrane od jej rozoberania po čistenie a základné drobné opravy. Vysvetlíme Vám jej používanie z hľadiska súčasnej právnej legislatívy a na požiadanie Vám môžeme vysvetliť základné zásady a teóriu v súlade so Zákonom o zbraniach a strelive pre potreby Vašej prípravy na získanie odbornej spôsobilosti na držanie alebo nosenie zbraní a streliva.

OBJEDNAŤ KURZ VIAC INFORMÁCII
CENA: 120 € s DPH

Jednodňová komplexná príprava na zbrojný preukaz

Máte záujem o zbrojný preukaz, ale neviete sa na neho pripraviť? Máte strach z preskúšania? Potrebujete pomoc? Sme tu pre vás! Ponúkame Vám možnosť absolvovať komplexnú prípravu na skúšku na zbrojný preukaz. 8-9 hodinový kurz na strelnici a v učebni, v ktorom si vyskúšate reálnu streľbu z rôznych typov zbraní, aby ste pochopili bezpečnosť pri manipulácii, konštrukciu a rozdiely, medzi jednočinnou alebo dvojčinnou zbraňou, poloatomatickou a manuálnou, režimami streľby či rôznymi poistkami zbraní, ktoré sa najčastejšie využívajú.

OBJEDNAŤ KURZ VIAC INFORMÁCII
CENA: 150 € s DPH

Jednodňový kurz obrannej streľby – základné zručnosti

Vlastniť zbraň je zodpovednosť, s ktorou sa vyrovnáte len ak ju budete vedieť bezpečne a efektívne použiť. Chcete vedieť s použitím strelnej zbrane efektívne brániť seba a svoj majetok? Dnes veľmi populárna obranná streľba, Vám môže pomôcť pri riešení obranných situácii v reálnom živote. Kurz Vám ukáže základné možnosti použitia zbrane v reálnej obrannej situácii, naučí Vás bezpečne manipulovať so zbraňou, charakterizuje a popíše základné princípy streľby z miesta a za pohybu.

OBJEDNAŤ KURZ VIAC INFORMÁCII
CENA: 75 € s DPH

 

Jednodňový kurz obrannej streľby – pokročilé zručnosti

Chcete vedieť s použitím strelnej zbrane efektívne brániť seba a svoj majetok? Kurz Vám ukáže možnosti použitia zbrane (pištoľ) v reálnej obrannej situácii, naučí Vás reakciám a postupom pri streľbe v ohrození alebo pod tlakom.

OBJEDNAŤ KURZ VIAC INFORMÁCII
CENA: 75 € s DPH

Jednodňový kurz obrannej streľby – nadstavbové zručnosti

Kurz zdokonaľuje základné zručnosti a zameriava sa na ich použitie v rôznych situáciách, ktoré môžu nastať pri streleckom útoku na Vašu osobu alebo Vaše okolie.Žiadne nepriestrelné alebo taktické vesty, taktické pomôcky a púzdra, ktoré nosia špeciálne jednotky ale nie vy počas Vášho bežného dňa. Len praktické oblečenie, skryté nosenie zbrane a pomôcok.

OBJEDNAŤ KURZ VIAC INFORMÁCII
CENA: 120 € s DPH