ARMYTRAINING.SKTu sú metódy, ktoré pomáhajú v boji dosiahnuť efektívny výsledok

 

Všetci máme svoje metódy a triky, ako byť v niečom lepší. Pri streleckých situáciách alebo v „čítaní“ priestoru ohrozenia Vám častokrát postačí, ak budete vedieť alebo vidieť, čo má súper za lubom.

Spravidla sa všetci posťažujú “ mne to nejde“, „ja na to nemám“, „stále mám smolu“ a pod. , ale nik sa nezamyslí nad príčinou – PREČO sa to deje?  Paradoxne nejde o smolu alebo nevýhodu,  vždy ide len o nevedomosť.

Aj ja som si vždy myslel, keď som bol v armáde, že keď viem používať zbraň a trafiť do terča, nie je problém pri taktike vyhrať a boj zvládnuť v pohode. Vždy som sa chválil akú mám mušku a čo dokážem.    

No nie vždy to postačí…

Nie vždy to stačí. Prišli sme na súťaž alebo na výcvik s airsoft značkovačmi a tam sa ukázalo, že sa neviem pohnúť, strely lietajú naokolo, okuliare sú zahmlené, nič nevidím, dokonca neviem ani kde sú moji  a kde protivník. Zrazu ma opustila tá moja sebavedomosť.

A čo Vy?  Ako ste na tom Vy?

 

Musel som prejsť naozaj dlhú cestu a absolvovať množstvo kurzov v armáde aj pomimo, aby som sa dopracoval k poznaniu a zručnostiam, ktoré mi naozaj pomohli v boji. Získal som prehľad, dôveru v seba a hlavne istotu, že ak dodržím niektoré postupy, všetko skončí dobre alebo aspoň zminimalizujem riziko môjho zásahu.

Učili sme streľbu a taktiku v armáde podľa najnovších postupov a i napriek tomu dnes vieme, že niektoré veci sa museli zmeniť, aby sme uspeli.  Ak chcete spoznať náš systém, ja a naši inštruktori Vám ho radi ukážeme.  Ak chcete…

Čo pre Vás dokážeme urobiť?

 1. Zbavíme Vás obavy – nebudete si uvedomovať svoju bezmocnosť a nešikovnosť keď sa dostanete do streleckej situácie.
 2. Poskytneme Vám rady, typy a triky – nemusíte hodiny študovať, triediť a selektovať vedomosti a rozporuplné informácie z taktiky. My Vám ukážeme, čo naozaj funguje a ako.
 3. Naučíme Vás to – nemusíte sa trápiť či to zvládnete a naučíte sa to aj vy. Naša prax vo vzdelávaní iste príde na rôzne spôsoby ako vás to jednoducho  rýchlo naučiť.
 4. Ukážeme Vám ako – nestačí vidieť a čítať, treba to naozaj nacvičovať. My vám dáme návody a tréningové postupy alebo drily aby ste boli lepší a lepši.
 5. Pomôžeme Vám pri rozhodovaní – už si nebudete musieť lámať hlavu nad tým, kde a aké veci alebo drobnosti Vám v taktike alebo vo vašej výstroji. My Vám ich ukážeme a poskytneme, aby ste si ich vyskúšali.

 

 Čo s nami môžete absolvovať, aby ste sa naučili taktiku a taktické zručnosti?

Taktické kurzy (spravidla pre airsoft):

 1. dvojdňový kurz taktiky jednotlivca – základný komplexný kurz zameraný na taktiku a pohyb jednotlivca na bojisku alebo v ohrozenej zóne. Kurz je modulovaný na činnosti v otvorenom alebo v zalesnenom teréne. To všetko sa naučíte za cenu 80 € s DPH.
 1. dvojdňový kurz prieskumníka – ide o kurz, kde sa naučíte všetky potrebné zručnosti pre maskovanie a skrytý pohyb v teréne, zároveň Vám ukážeme stratégiu a zmysel prieskumných činnosti a ich realizáciu v ohrozenej zóne alebo pri bojovej činnosti. To všetko sa naučíte za cenu 80 € s DPH.
 1. dvojdňový kurz taktických zručností tímuje to kurz zameraný na získanie zručností uceleného tímu a taktiky ako riešiť prekvapivé napadnutia, reakcie na rôzne situácie a drily na zvládnutie pohybu, streľby, krytia a podobne. To všetko sa naučíte za cenu 80 € s DPH.
 1. dvojdňový veliteľsko-taktický kurzje to kurz určený pre všetkých lídrov tímu. Je zameraný na veliteľské zručnosti a velenie počas boja. Okrem toho rozvoj a taktiku, stratégiu pre potreby nájdenia rýchleho a účinného spôsobu, ako vyhrať stret alebo boj.   To všetko sa naučíte za cenu 80 € s DPH.
 1. jednodňový taktický kurz boja v budove – základné zručnostiide o základný kurz z oblasti boja v uzavretých budovách, na ktorom sa naučíte všetky potrebné zručnosti pre boj v miestnostiach,  v tmavých chodbách alebo vo veľkých budovách. To všetko sa naučíte za cenu 50 € s DPH.
 1. jednodňový taktický kurz boja v budove – pokročilé zručnostije to kurz zameraný na pokročilé zručnosti v boji v budovách. Naučíte sa typy a triky, ako zvládnuť rôzne strelecké situácie a prekonávanie poschodí alebo rôznych tmavých priestorov.  To všetko sa naučíte za cenu 50 € s DPH.
 1. jednodňový kurz taktického zlaňovania z budovyide o základný kurz pre všetkých záujemcov, ktorí majú záujem zvládnuť zlaňovanie z budov a taktiku, ktorá sa využíva pre bezpečné prekonávanie prekážok pomocou lán.  To všetko sa naučíte za cenu 50 € s DPH.

Zapožičanie airsoft zbrane s kompletným príslušenstvom (kolenačky, prilba, taktický opasok s puzdrom na zbraň, sumky na zásobníky, dlhá zbraň, pištoľ a strelivo 1000 ks) je 50 € s DPH na celý kurz.

Čo zahŕňa cena kurzov?

 1. Výučbu a certifikovaný lektorský zbor,
 2. stravovanie počas kurzu v súlade s učebným plánom a rozvrhom výcviku,
 3. výcvikový a spotrebný materiál na zabezpečenie prednášok,
 4. prenájom výcvikových priestorov,
 5. pripoistenie na úraz s trvalými následkami,
 6. zdravotné zabezpečenie,
 7. certifikát o absolvovaní.

Kurzy realizujeme len vtedy, ak sa na termín a daný kurz prihlási min. 5 osôb.

Keďže preferujeme individuálny prístup, maximálny počet účastníkov v kurze je 8 osôb. Kvôli veľkému dopytu je čakanie na zaradenie do kurzu minimálne 2-3 mesiace. Preto Vás prosíme, aby ste sa do kurzu nahlásili v dostatočnom predstihu.

Na kurzy je možné poskytnúť skupinovú zľavu, ak sa na jeden kurz prihlási samostatná skupina s minimálnym počtom 5 osôb.

 

POTREBUJETE  RADU?

Ak si prajete len pomoc pri získavaní taktických zručnosti, niekoho s kým sa chcete poradiť, radi Vám pomôžeme. Poskytneme konzultáciu zdarma alebo radu na Vaše otázky. Prezradíme pár vychytávok, aby ste si skúsili niečo nové.

 

Ak máte záujem o niektorý z kurzov, veľmi rád Vám poskytnem bližšie informácie alebo odpoviem na otázky, ktoré môžete uviesť v kontaktnom formulári. V prípade, že ste rozhodnutý niektorý z kurzov si zakúpiť, objednajte si ho cez objednávkový formulár.

Odpoviem Vám najneskôr do 24 hodín, nakoľko som často na výcviku v teréne, kde bohužiaľ nemám prístup k internetu.

Ako začať?

 1. krok: vyplňte objednávkový formulár, kvôli vystaveniu faktúry.
 2. krok: čakajte, do 24 hodín sa Vám ozveme a zašleme potrebné info s faktúrou za kurz.
 3. krok: začína naša spolupráca pri získavaní Vašich nových poznatkov.

.OBJEDNAŤ KURZ

 

Nenechajte nič na náhodu, lebo nikdy neviete, kedy to budete v živote potrebovať. Kontaktujte ma a využite možnosť poradiť sa a získať návody, rady a typy z mojich osobných skúseností, ktoré Vám ponúkam.

Ak máte otázky ohľadom spolupráce a realizácie kurzov našou spoločnosťou  alebo nie ste si niečím istý,  pozrite si sekciu časté otázky.